Hospůdka na Hřišti Choltice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Dále nabízíme

Email Tisk PDF

 

Velkoplošnou projekci sportovních pořadů

Zajištění ubytování

Zajištění pronájmu sportovních ploch (2x tělocvična, 2x tenisový kurt, 3x volejbalový a nohejbalový kurt, 1x kurt na plážový volejbal, běžecká dráha, hřiště pro kopanou a malou kopanou) 

 

Bližší i vzdálenější okolí naší restaurace umožňuje i další aktivity.

Turistické procházky zámeckou oborou  i širším okolím městysu.

Hustá síť značených cykloturistických tras vás zavede např.  na rozhlednu  Barborka (4 km),  na zříceninu středověké  tvrze  v obci Svojšice (3 km) a řadu dalších zajímavých míst v širším okolí městysu Choltice. Z nich uvádíme např. zatopený lom zvaný Bezedná jáma v blízkosti rozhledny Barborka  nebo barokní zámek v samotném městysu Choltice, v němž je možné absolvovat prohlídkový okruh zahrnující i návštěvu vzácné barokní kaple Sv. Romedia. Milovníci koupání mohou navštívit velký písník v Mělicích (8 km), nebo rybník v autokempu Konopáč u Heřmanova Městce (8 km). V samotném Heřmanově Městci lze mimo jiné shlédnout vzácnou židovskou synagogu s přilehlou galerií.

Množství dalších zajímavostí lze objevit v patnáct km vzdáleném krajském městě Pardubice. Namátkou uvádíme krytý plavecký bazén, zámek s muzeem, zříceninu hradu Kunětická hora, plavbu výletní lodí Arnošt po řece Labi atd.

Aktualizováno Úterý, 02 Únor 2016 09:35  

Otevírací hodiny

Hospůdka na hřišti - aktuální otevírací doba:

Pondělí 17 - 21 hodin
Úterý 17 - 21 hodin
Středa 17 - 22 hodin
Čtvrtek 17 - 01 hodin
 Pátek 17 - 24 hodin
Sobota 17 - 24 hodin
Neděle 17 - 21 hodin
Při akcích konaných v prostorách sportovního areálu mimo otevírací dobu hospůdky, otevřeno vždy hodinu před začátkem akce.
 
Studená kuchyně po celý týden

 teplá kuchyně: 

středa, pátek, sobota a v době pořádaní akcí na sportovišti

Po dohodě lze upravit otevírací dobu dle přání návštěvníků !